Rekonstrukce bytového jádra

Naše firma se specializuje na rekonstrukce bytových jader v Brně a okolí. Nabízíme Vám kvalitní řemeslné práce a osobní přístup ke každému zákazníkovi! Před zahájením prací s Vámi probereme jednotlivé kroky, pomůžeme zvolit vhodné materiály a zařízení. Dílo předáváme vždy čisté, původní a nepoužité materiály odvezeme a zlikvidujeme.

Postup prací je následující:

1. BOURACÍ PRÁCE – na začátku je potřeba demontovat stávající umakartové jádro. Nemusíte si dělat starosti, co se starým jádrem uděláte, protože po demontáži odvezeme staré jádro na skládku.
2. VYZDĚNÍ NOVÉHO JÁDRA – na místě starého jádra vyzdíme nové příčky z materiálů Ytong.
3. NOVÉ ROZVODY – v nově vystavěných zdích usadíme nové rozvody vody, odpadu a elektroinstalace.
4. ŠTUKY – na vystavěné zdi je potřeba nanést štuky, pro zpevnění se vždy používá perlinka.
5. NIVELACE (nebo-li srovnání) podlahy a její hydroizolace.
6. OBKLAD STĚN – obklady pokládáme do požadované výšky a podle předem dohodnutého návrhu. Současně s obkladem provádíme malířské a lakýrnické práce, pokud jsou potřeba.
7. POLOŽENÍ DLAŽBY – na odizolovanou podlahu pokládáme dlažbu.
8. MONTÁŽ ZAŘÍZENÍ – po zaschnutí obkladů a dlažeb je na řadě montování sanitární techniky – vany, umyvadel, případně bidetu nebo sprchového koutu a dalšího vybavení koupelny jako je například osvětlení nebo zrcadla.
9. DOKONČOVACÍ PRÁCE – montáž doplňků, připojení zařízení a úklidové práce.
10. PŘEDÁNÍ NOVÉ KOUPELNY – koupelnu předáváme včetně předávacího protokolu.

Zpravidla jsme schopni zrealizovat rekonstrukci bytového jádra do 10 pracovních dnů. Po dokončení veškerých prací dochází k finančnímu vyrovnání, předání díla a předávacího protokolu. Součástí předávacího protokolu je faktura za přestavbu bytového jádra.

Nyní za akční ceny – nabídku naleznete zde

prace_koupelna

Rekonstrukce a renovace bytových jader v Brně a okolí, zejména Brno – Černovice, Komárov, Slatina, Líšeň, Lesná, Vinohrady, Tuřany, Chrlice, Bohunice, Lískovec, Židenice, střed Brna, ale i renovování koupelen ve Šlapanicích, Mokré – Horákově, atd. Zbavte se svého starého umakartového jádra!